آموزش حسابداری مالیاتی اصفهان-آموزش حسابداری در اصفهان-آموزشگاه حسابداری در اصفهان-اوضاع بورس خوب نیست

آموزش حسابداری مالیاتی اصفهان-آموزش حسابداری در اصفهان-آموزشگاه حسابداری در اصفهان-اوضاع بورس خوب نیست
آموزش حسابداری مالیاتی اصفهان-آموزش حسابداری در اصفهان-آموزشگاه حسابداری در اصفهان-وضعیت رکودی بازار سهام امروز بدتر شده است. به طوری که شاخص‌ها هر دو منفی‌های خفیفی را تجربه می‌کنند. به نظر می‌رسد به واسطه دامنه نامتقارن که در سمت منفی تنها ۲ درصد اجازه افت می‌دهد و حجم معاملات بسیار کم که باعث شده اغلب نمادها حجم مبنا را پر نکنند، باعث شده تا شاخص‌ها نماگر چندان دقیقی از وضعیت رکودی بازار سهام نباشند.

سرای حسابدار

آموزش حسابداری در اصفهان-آموزشگاه حسابداری در اصفهان

ارزش معاملات خرد به شکل کم سابقه‌ای افت داشته است. به طوری که تا ساعت ۱۰: ۱۵ کل ارزش معاملات خرد بازار سهام تنها ۱۷۴۰ میلیارد تومان بوده است. فلزات اساسی، محصولات شیمیایی و سیمانی‌ها تا الان پرمعامله‌ترین صنایع بازار بوده‌اند. در بین نمادها هم سپیدار و فملی بیش از همه معامله شده‌اند.حقیقی‌ها امروز هم طبق روزهای اخیر فروشنده‌اند و تا اینجای کار ۴۶۰ میلیارد تومان خروج پول حقیقی را شاهدیم.

آموزش حسابداری مالیاتی اصفهان

ارزش معاملات خرد به شکل کم سابقه‌ای افت داشته است. به طوری که تا ساعت ۱۰: ۱۵ کل ارزش معاملات خرد بازار سهام تنها ۱۷۴۰ میلیارد تومان بوده است.فلزات اساسی، محصولات شیمیایی و سیمانی‌ها تا الان پرمعامله‌ترین صنایع بازار بوده‌اند. در بین نمادها هم سپیدار و فملی بیش از همه معامله شده‌اند.حقیقی‌ها امروز هم طبق روزهای اخیر فروشنده‌اند و تا اینجای کار ۴۶۰ میلیارد تومان خروج پول حقیقی را شاهدیم.

منبع خبر:گسترش نیوز

مطالب مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *